Müstakil ev dış cephe tasarımları

Firmamız mimari proje bazlı üç boyutlu cephe tasarımını sizlere sunmaktan mutluluk duyar. Hem klasik cepheler hem de modern cepheler geliştiriyoruz. Sitenizin fotoğraf ve video kaydı, varsa topoğrafik araştırma ve diğerleri gibi sağlanan kaynak malzemeleri kullanarak binaların çevreleriyle birlikte 3 boyutlu modellemesini gerçekleştiriyoruz. 3 boyutlu ortamın yeni unsurlarının eklenmesiyle, evin cephesinin mimari görselleştirmesi daha ayrıntılı hale geliyor ve müşteri ve işi yapanlar için tüm binaların ve unsurların gelecekteki konumu hakkında bir anlayış sağlıyor.

Müşterinin 3D cephe tasarımıyla ilgili eylemlerin sırası:

1. Bize ilk verileri (fotoğraf, video, topografik araştırma ve varsa mimari tasarım, sitenin coğrafi noktası) herhangi bir uygun mesajlaşma aracıyla gönderirsiniz.
2. Tüm verileri işliyoruz ve müşterinin tüm gereksinimlerini dikkate alarak işin maliyetini tahmin ediyoruz.
3. 3D mimari görselleştirmenin gelecekteki maliyeti konusunda anlaşırsak ana binaların modelini ve geometrisini çizeriz.3D mimari görselleştirmenin
4. Daha sonra müşteri, 3D projenin toplam maliyetinin %10’u tutarında bir avans öder.
5. Evin üç boyutlu tasarımını önceden kararlaştırılan spesifikasyonlara göre gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir uygun yöntemi kullanarak size tamamlanan çalışmanın genel bir görünümünü gönderiyoruz.Müstakil ev dış cephe tasarımları
6. Müşteri, 3D cephe tasarımının toplam maliyetinin %80’ini öder.
7. Müşterinin belirttiği yerlerde gerekli açıları görselleştiriyoruz.3d cephe tasarım
8. Müşteri, 3D mimari tasarımın kalan %10’unu öder.

3D tasarımın maliyeti

Bir evin cephesinin üç boyutlu tasarımının tahmini maliyeti, bir dizi 3 boyutlu bina ve yapı için yapılan iş miktarından, arsanın boyutundan, cephenin mimari elemanlarından ve çevrenin detaylandırılmasından oluşur.

3D mimari görselleştirmenin tahmini maliyeti iki bileşenden etkilenir:

 

Tasarlanan binaların alanı


100,00 TL/m²

 

Arazi alanı


5,00 TL/m²

 

X
preloader