Proje 1-02

3 .000 

    • Toplam alan: 121 m²
    • Ev boyutları: 14,80 × 15,00 m
    • Yatak odaları: 3 Adet
    • Banyo: 1 Adet
    • Garaj: garajsız
Kategoriler: ,

Açıklama

Kat planı

Image 1 of 1

Brüt 174.2 m²

Teraslı tek katlı bir ev projeleri

Pek çok insan, merdivenlerden yukarı çıkmanın zor olması nedeniyle özel bir evin tek katlı olması gerektiğine inanıyor ve ayrıca nihai kararlarını etkileyen diğer birçok faktörden bahsediyorlar. Ve en akılcı formül şu: 3+1 tek katlı ev projeleri. Bunlardan biri, genellikle sahada veya başka bir yerde jeoloji yapılmasını gerektirmeyen temelin hesaplanmasına yönelik daha basit bir yaklaşımdır. İkinci olumlu faktör, enerji fiyatlarının sürekli artmasıyla her yıl oldukça önemli hale gelen devasa ısıtmalı alanların olmamasıdır. Üçüncüsü ve tartışılmaz olanı bakım kolaylığı, evi bitirirken iskeleye gerek yok ve gelecekte çok daha kolay olacak. Odessa’da teraslı tek katlı bir evin bu projesi, yukarıdaki faktörlerin tümünü bir araya getirdi ve ayrıca birçok başka avantajı da var.

Evdeki odaların düzenlenmesi 3+1

Proje, geniş üç yatak odası, ayrı bir mutfak, oturma odasından erişimi olan geniş bir teras, hem evin hem de mutfağın yakınında bulunan bir kiler gibi odalar içermektedir. Sundurma, zırhlı kapılarda kaplama malzemesi birikmesiyle ilgili gelecekteki sorunları önleyecek şekilde örtülmüştür. Oturma odasındaki pencere ve kapı açıklıklarının elverişli konumu, odanın köşelerinde alanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

Ek bilgi

Toplam alan:

,

Yatak odaları:

Garajlı

Arsa Yönü:

,

Ürün Görselleri

Ayna görünümü

Proje İçeriği

Архитектурная часть входит в стоимость типовых проектов, представленных на сайте.

Состав архитектурного проекта

Пояснительная записка
Общие данные
Поэтажные схемы расстановки мебели 1/100
Поэтажные кладочные планы 1/100
План крыши в масштабе 1/100
Разрезы дома 1/100
Фасады дома 1/100
Вентиляционные каналы
Архитектурные узлы

Привязка дома к плану участка

Отдельно оплачивается практика привязка дома к участку, а именно генплан масштаба 1:500. Выполняется на основании конкретных требований соответствующего муниципалитета. Привязку Вы также можете заказать непосредственно по месту подачи документов в архитектуру, будь-то архитектора или геодезиста, на основании купленного типового проекта.

Конструктивный раздел проекта

Строительная и, при необходимости, конструктивная часть проекта разрабатывается индивидуально с учетом геолого-климатических условий участка, а также выбранной заказчиком технологии строительства и строительных материалов. Стоимость реализации и совмещение этих разделов можно узнать на странице Индивидуальное проектирование.

X