Proje 1m-26

2 .700 

  • Toplam alan: 108 m²
  • Ev boyutları: 12,10 × 10,40 m
  • Yatak odaları: 2 Adet
  • Banyo: 2 Adet
  • Garaj: 1 Adet
Stok kodu: 1m-26 Kategoriler: ,

Açıklama

Giriş kat planı

Image 1 of 2

Brüt 96.4 m²

Çatı katı ve garajı olan güzel bir evin projesi

Çatı katı ve garajı olan güzel bir evin bu projesi gerçekten güzel, rahat, temiz vb. Küçük alanı, bir kır evi için olduğu gibi, gerekli sayıda tüm odayı oldukça rasyonel bir şekilde barındırır. 4’e 6,2 metrelik oldukça etkileyici bir boyuttaki gömme garaj, bu projeye pratiklik katıyor, gerekirse, tasarım şemasını korurken garajı evin yanında bir kulübeye dönüştürmek mümkündür. Zemin katta, sıcak bir yaz akşamında arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz geniş bir terasa erişimi olan, son zamanlarda özel evlerde yaşamayı sevenler arasında giderek daha popüler hale gelen bir mutfak stüdyosu bulunmaktadır. Ayrıca geniş bir banyo ve bir teknik oda veya kısmen merdivenin altında bulunan bir fırın bulunmaktadır. Uyku alanı tamamen ikinci kata taşınmıştır, tabii ki çok sayıda misafir olması durumunda birisi birinci kattaki çekyatta oturabilir ancak yine de ana alan ikinci katta yer almaktadır. İki yatak odası, ortak bir giyinme odasıyla neredeyse aynı boyuttadır, bu oldukça standart olmayan bir çözümdür, ancak orta veya küçük yatak odaları için çok uygundur. İkinci kattaki banyo iki oda tarafından paylaşılmaktadır, istenirse duş yerine küvet kurabilirsiniz.

Çatı katı ve garajı olan bir evin teknik açıklaması

Bu kır evinin inşası sırasında, evin altındaki temel ile ilgili herhangi bir sorun olmayacak, bu, çevre çevresinde standart bir şerit temel ve bir orta yük yatağı gerçekleştirmeyi mümkün kılacak, oldukça basit bir taşıyıcı duvar düzenlemesi olacaktır. duvar. Tabii ki, sadece bir tasarım mühendisi, sahanızda mühendislik ve jeolojik araştırmalar yaptıktan sonra hangi temelin sizin için uygun olduğunu onaylayabilir. Dış taşıyıcı duvarlar, piyasada bulunan herhangi bir duvar malzemesinden yapılabilir. Döşemeler arası örtüşme en rasyonel olarak prefabrik içi boş betonarme panellerden yapılacak, merdiven uçuşlarının sınırları içinde sadece yekpare bir bölüm yapılacaktır. Çatı, hem doğal kiremit hem de bitüm gibi herhangi bir kaplama kullanılarak ahşap kirişlerden yapılabilir. Metal bir kiremit kullanılabilir, ancak çatı katına sahip bir ev inşa edilmesi durumunda, yağmur ve hatta dolu sırasındaki gürültüsü nedeniyle dikkatinizi diğer kaplama seçeneklerine çevirmek yine de daha iyidir. Ve çatı katı olmadığı için, ses yalıtımı görevi de gören çatı altı boşluğa yalıtım döşenmesine rağmen, yağmur sesini azaltan ve biraz rahatsızlığa neden olabilecek hava boşluğu yoktur.

Ek bilgi

Toplam alan:

Yatak odaları:

Garajlı

Arsa Yönü:

, ,

Ürün Görselleri

Ayna görünümü

Proje İçeriği

Mimari kısım, sitede sunulan standart projelerin maliyetine dahildir.

Mimari Proje İçeriği

 •    Açıklayıcı mektup
 •    Toplam bilgi
 •    Mobilyalı kat planları 1/100
 •    Ölçek kat planları 1/100
 •    Ölçek çatı planı 1/100
 •    Ölçek kesitler 1/100
 •    Ölçek görünüş 1/100
 •    Havalandırma kanalları
 •    Mimari düğümler

 

Ölçek Vaziyet planı

Evin siteye bağlanması uygulaması, yani 1:500 Ölçekli Durum planı ayrıca ödenir. Belediyenin özel gereksinimlerine göre yapılır. İster mimar ister arazi mühendisi olsun, doğrudan belgelerin mimara teslim edildiği yerde ciltleme siparişi verebilirsiniz.

 

Statik Proje İçeriği

Projenin inşaat ve gerekirse yapısal bölümü, sahanın jeolojik ve iklim koşullarına ve ayrıca müşteri tarafından seçilen inşaat teknolojisine ve yapı malzemelerine göre ayrı ayrı geliştirilir. Uygulama maliyeti ve bu bölümlerin bileşimi Bireysel tasarım sayfasında bulunabilir.

X
preloader