Proje 2-02

3 .250 

    • Toplam alan: 130,70 m²
    • Ev boyutları: 12,94 × 11,94 m
    • Yatak odaları: 4 Adet
    • Banyo: 2 Adet
    • Garaj: carport
Kategoriler:

Açıklama

Giriş kat planı

Image 1 of 2

Brüt 132.14 m²

Otoparklı iki katlı bir evin projesi

Bu kır evi sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran, enerji yoğun bir düzene sahip küçük, temiz bir ev projesi. Yeterli sayıda yatak odası sadece aile üyelerini değil aynı zamanda misafirlerini de ağırlayacaktır. Cephenin modern tarzda güzel tasarımı, bu kır evinin sahiplerinin bireyselliğini vurgulayacaktır. Dekorasyonda farklı malzemelerin bir arada kullanılması stil kazandırır. Geniş bir teras ve kapalı bir otopark, evin toplam alanına ekstra görüntü eklemeden gerekli binaları tamamlamaktadır. Otopark iki arabayı barındıracak şekilde genişletilebilir veya uzatılabilir. Ayrıca kolayca tam teşekküllü bir garaja dönüştürülebilir; bu tür değişiklikler ücretsiz olarak yapılacaktır. Otoparklı bir ev projesi, kataloğumuzda standart ev tasarımları bölümünde yer alan ilk projelerden biriydi. Evin kardinal noktalardaki konumuna bağlı olarak teras bir taraftan kolaylıkla kapatılabilir. Bu, sahiplerini ilkbahar ve sonbaharda serin akşamlarda soğuk rüzgarlardan koruyacaktır. Ayrıca bu duvarın yanına lavabolu ve barbekülü küçük bir açık hava mutfağı da kurabilirsiniz.

Evdeki odaların konumu

Proje günümüz standartlarına göre orta büyüklükte olmasına rağmen zemin katta yaklaşık 30 metrekarelik toplam alana sahip bir oturma odası ile birleştirilmiş bir mutfak bulunmaktadır. Ayrıca ofisten misafir yatak odasına kolayca dönüştürülebilen bir oturma odası da bulunmaktadır. Bu, birinci katta olduğu gibi duş ve çamaşır makinesi içeren geniş bir banyo ile kolaylaştırılmıştır. Fırın odası, evde yerden tasarruf sağlayan merdivenlerin altında yer almaktadır. Spiral yarım daire içermeyen, sahanlıklı tam merdiven katları.

İkinci katta ortak banyolu üç tam yatak odası bulunmaktadır. Banyo birinci kattakiyle aynıdır ve büyüktür. Birinci kattaki banyo ve fırın odasının üzerinde yer almakta olup, tüm sıhhi tesisatın kablolamasını basitleştirir ve ortak bir havalandırma kanalı grubuna bir fan borusunun monte edilmesini mümkün kılar. Ayrıca geçici olarak kullanılmayan tüm eşyaları saklayabileceğiniz küçük bir giyinme odası da bulunmaktadır. Kiler aynı zamanda elektrikli süpürge ve diğerleri gibi ortak kullanıma yönelik eşyaları depolamak için de kullanılabilir.

Ek bilgi

Toplam alan:

Yatak odaları:

Garajlı

Arsa Yönü:

,

Ürün Görselleri

Ayna görünümü

Proje İçeriği

Архитектурная часть входит в стоимость типовых проектов, представленных на сайте.

Состав архитектурного проекта

Пояснительная записка
Общие данные
Поэтажные схемы расстановки мебели 1/100
Поэтажные кладочные планы 1/100
План крыши в масштабе 1/100
Разрезы дома 1/100
Фасады дома 1/100
Вентиляционные каналы
Архитектурные узлы

Привязка дома к плану участка

Отдельно оплачивается практика привязка дома к участку, а именно генплан масштаба 1:500. Выполняется на основании конкретных требований соответствующего муниципалитета. Привязку Вы также можете заказать непосредственно по месту подачи документов в архитектуру, будь-то архитектора или геодезиста, на основании купленного типового проекта.

Конструктивный раздел проекта

Строительная и, при необходимости, конструктивная часть проекта разрабатывается индивидуально с учетом геолого-климатических условий участка, а также выбранной заказчиком технологии строительства и строительных материалов. Стоимость реализации и совмещение этих разделов можно узнать на странице Индивидуальное проектирование.

X
preloader